Wysyłka

Szanowni Klienci,

produkty sprzedawane za pomocą sklepu wymagają specjalnej procedury transportu i dedykowanych zabezpieczeń. Na stronach sklepu w zakładce KOSZYK w celu wizualizacji tych kosztów podawana jest przybliżona ich wartość. Ostateczny koszt potwierdzony będzie po wcześniejszym ustaleniu ze spedytorem o czym Klient zostanie poinformowany w potwierdzeniu zamówienia wysyłanego drogą elektroniczną na adres mailowy wskazany przez Klienta.

  1. Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po zarejestrowaniu płatności na koncie sklepu EUROPA SYSTEMS.
  2. Oprócz informacji e-mail o statusie złożonego zamówienia, udostępniamy Państwu możliwość śledzenia przesyłki od momentu jej wysłania w koncie klienta (po zalogowaniu w zakładce „Moje zamówienia”).
  3. Towar zamówiony w sklepie internetowym zostanie dostarczony kurierem wybranym przez Sklep na wskazany w zamówieniu przez Klienta adres. Możliwość wyboru kuriera wyłącznie przez Sklep podyktowana jest właściwościami i przeznaczeniem oferowanego towaru, wymagającego specjalnej procedury transportu i dedykowanych zabezpieczeń. Przedstawiciel firmy kurierskiej może dzwonić do Państwa by ewentualnie ustalić miejsce odbioru, dlatego ważne jest aby podać prawidłowy numer telefonu.
  4. Prosimy w formularzu zamówienia podawać numer telefonu komórkowego – by w razie problemów z dostarczeniem, kurier mógł poinformować Państwa o próbie dostarczenia przesyłki.
  5. Klient ma możliwość odbioru zakupionego towaru także w siedzibie ES.
  6. Zamówienia w Sklepie internetowym realizowane są na terenie Polski.
  7. Istnieje możliwość wysyłki zakupionych towarów poza granice Polski po uprzednim, indywidualnym ustaleniu z klientem kosztów transportu i zasad przesyłki.
  8. Wyładunek z pojazdu i czynności z tym związane (wniesienie do biura, magazynu, usunięcie opakowania, montaż itp.) należą do obowiązków odbiorcy towaru.

Ubezpieczenie

Realizowane przez nas przesyłki do kwoty 5000 zł. objęte są ubezpieczeniem w ramach OC spedytora. Odpowiedzialność cywilna spedytora to odpowiedzialności wobec zleceniodawcy i osób trzecich za szkody wynikłe z niewykonania lub nienależytego wykonania umowy spedycji, którą ponosi spedytor zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

Aby w pełni zabezpieczyć wartość towaru, mają Państwo możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia, zalecanego zwłaszcza przy przewozie towarów większej wartości.

Masz pytania? Zadzwoń 00 48 91 579 03 72 lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

pixel