• Wygraj ES Smart
  • Wygraj ES Smart
  • Wygraj ES Smart

Wygraj ES Smart

  • NA JEDEN DZIEŃ W TWOJEJ FIRMIE.
  • Bezpłatna demonstracja najnowszej technologii - Autonomous Intelligent Vehicle [AIV].

ZASTANAWIASZ SIĘ NAD INWESTYCJĄ W AUTOMATYZACJĘ?

Dajemy Ci doskonałą okazję do przetestowania najnowszej technologii Autonomous Intelligent Vehicle [AIV] na miejscu w Twojej firmie bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystarczy tylko wziąć udział w naszej zabawie.

 

DLA KOGO JEST TA TECHNOLOGIA?

ES SMART [AIV] to w pełni autonomiczny, inteligentny wózek transportowy, który zapewnia wysoką elastyczność i wydajność w procesach automatyzacji. Technologia znajduje zastosowanie w centrach dystrybucyjnych, magazynach, aktywnych halach produkcyjnych. AIV zwiększa efektywność pracy, przyspiesza order picking w centrach dystrybucyjnych. Wózek współpracuje we flocie, co daje możliwość obsługi wielu zadań w jednym czasie, bezpiecznie pracuje wśród ludzi.

 

JAK ZAMÓWIĆ ES SMART DEMO? 

Aby wziąć udział w naszej zabawie wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły bezpłatnej demonstracji ES SMART. Jeśli Twoja firma spełni warunki do wdrożenia automatyzacji, to nasz inżynier sprzedaży umówi się z Tobą na wizytę. Weź udział w konkursie i sprawdź jak ES SMART może usprawnić proces automatyzacji w Twojej firmie!

 

0,00 zł
/ szt.
Out Of Stock
Wygraj ES SMART
Wygraj ES SMART

BEZPŁATNA DEMONSTRACJA ES SMART

NA JEDEN DZIEŃ W TWOJEJ FIRMIE
Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatną demonstrację najnowszej technologii ES SMART - Autonomous Intelligent Vehicle [AIV].

Dodatkowo w prezencie otrzymasz od nas Case Study z zastosowaniem innowacyjnej technologii Autonomicznych Inteligentnych Wózków ES Smart.
pixel