• ES QVIEW - Monitoring w czasie rzeczywistym

ES QVIEW - Monitoring w czasie rzeczywistym

  • Europa Systems oferuje dodatkowe usługi, do których należy zintegrowane i autorskie oprogramowanie informatyczne dla Przemysłu 4.0 w zakresie informatyki i automatyki.

MONITORING W CZASIE RZECZYWISTYM

TRZYMAJ RĘKĘ NA PULSIE DZIĘKI SYSTEMOWI ES QVIEW

 

Platforma wyposażona jest w system Visual Mobile Management - intuicyjny, uwzględniający doświadczenia użytkownika system raportowania danych i przekazywania informacji zarządczej. Dzięki aplikacji internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych, możliwe jest zarządzanie swoją firmą z dowolnego miejsca na świecie. ES QVIEW zapewnia gromadzenie i monitorowanie danych w czasie rzeczywistym, wspierając optymalizację procesów wszystkich systemów intralogistycznych w fabrykach i magazynach zlokalizowanych w różnych lokalizacjach geograficznych. Dostępne funkcje platformy obejmują również: analizy i statystyki - obliczenia automatyczne, wizualizację hierarchiczną, dostęp do danych online i ostrzeżenia w formie powiadomień SMS lub poczty elektronicznej.

0,00 zł
/ szt.
Out Of Stock
ES QVIEW
ES QVIEW
W dzisiejszych czasach szybki dostęp do danych pozwala na bardziej efektywne zarządzanie działalnością. Dzięki know-how Europa Systems powstała innowacyjna aplikacja do monitorowania w czasie rzeczywistym naszych rozwiązań w zakresie kompleksowych projektów intralogistycznych, aby jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów w obszarze automatyzacji procesów produkcyjnych i magazynowych" - wyjaśnia Marcin Tomkiewicz - Prezes Zarządu Europa Systems.

> Dowiedz się więcej

Szczegółowy opis
AUTOMATYZACJA to kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wdrażania, modernizacji i serwisowania układów automatyki stosowanych w procesach produkcyjnych i systemach logistyki wewnętrznej. Realizujemy kompleksowo systemy sterowania m.in. dla transportu: palet, opon, kontenerów, ciężkich ładunków. W naszych systemach wykorzystujemy zarówno rozwiązania uznanych producentów automatyki przemysłowej, jak również projektujemy własne innowacyjne rozwiązania sprzętowe przeznaczone dla dedykowanych zastosowań. AUTOMATION uzupełniony o MES to platforma sprzętowo- programowa przeznaczona dla firm produkcyjnych, która umożliwia opracowywanie, wdrażanie i serwisowanie rozwiązań Przemysłu 4.0.
MES służy do profesjonalnego zarządzania produkcją. Pozwala kontrolować wydajność procesów i je optymalizować tak, aby produkcja była realizowana efektywnie i wydajnie. System wylicza kluczowe wskaźniki niezbędne do efektywnego zarządzania firmą produkcyjną m.in. OEE (Całkowita Efektywność Maszyn), OLE (Całkowita Efektywność Pracy). MES to mniej braków, przestojów, awarii, błędów i wyższa jakość produkcji.
Zamknij
Jplayer
pixel