Slider
  • Przenośnik unoszony
  • Przenośnik unoszony
  • Przenośnik unoszony

Przenośnik unoszony

  • Urządzenie transportu pionowego, doskonale nadające się do budowy regałów przepływowych w centrach dystrybucyjnych
Automatyzacja systemu transportu
Przenośniki unoszone to grupa urządzeń, która umożliwia zmianę wysokości w czasie pracy. W jej skład mogą wchodzić wszystkie rodzaje przenośników: łańcuchowe, rolkowe, paskowe i taśmowe. Urządzenia unoszone umożliwiają: podnoszenie, wywracanie oraz pochylanie elementów transportowanych. W ciągu linii technologicznej przenośniki unoszone umożliwiają: połączenie dwóch linii transportowych, zmianę kierunku transportowania oraz zmianę orientacji.
Zalety

Realizacje i zastosowania
0,00 zł
/ szt.
Out Of Stock
Szczegółowy opis
Rodzaje przenośników unoszonych:
Wywrotnice – urządzenia służące do zmieniania orientacji transportowanych przedmiotów poprzez przechylenie lub przewrócenie.
Przenośniki uchylne – to grupa przenośników, które unoszą się z jednej strony w celu umożliwienia bezkolizyjnego przejścia jednej linii transportowej przez drugą lub połączenie linii transportowych biegnących z wyższego lub niższego poziomu.
Windy – przenośniki transportujące w kierunku pionowym. Służą przede wszystkim do podnoszenia i opuszczania ładunku. Windy mogą łączyć ze sobą dwa lub więcej poziomów linii transportowych – w zależności od potrzeb oraz uwarunkowań przestrzennych.
Unoszenia – przenośniki umożliwiają zmianę wysokości roboczej linii transportowej. Mogą być również stosowane do podawania lub opuszczania transportowanych materiałów bezpośrednio do urządzeń odbierających.
Sposoby unoszenia przenośników: mechanicznie: na mimośrodach, krzywkach, za pomocą mechanizmu dźwigniowego lub zawiesi łańcuchowych; pneumatycznie: za pomocą mieszków pneumatycznych, siłowników; hydraulicznie:za pomocą siłowników hydraulicznych.
Produkty powiązane
Przenośnik łańcuchowy
Przenośnik łańcuchowy
Przenośnik łańcuchowy głównie zastosowanie znajdują w transporcie palet, skrzyń i ładunków o nierównomiernym spodzie lub o dużych szerokościach, których nie można ułożyć na przenośnikach rolkowych.
Przejdź do produktu
Przenośnik paskowy
Przenośnik paskowy
Przenośniki paskowe przeznaczone są do transportowania ładunków o niedużej masie i znacznych wymiarach.
Przejdź do produktu
Zamknij
Jplayer
pixel