Europa Systems dołącza do grona certyfikowanych partnerów Siemensa

Europa Systems wraz firmą SIEMENS ogłaszają współpracę na podstawie umowy partnerskiej, która przyniesie obustronne korzyści.  

Zawarta umowa partnerska umożliwia wspólną kooperację rynkową, promowanie najlepszych nowoczesnych rozwiązań, ale również ciągłe doskonalenie kompetencji inżynierskich w celu maksymalizacji jakościowej i technicznej dostarczanych produktów.  

Wpis na listę certyfikowanych dostawców Siemensa, otwiera przed spółką Europa Systems kolejne rynki potencjalnych nowych kontrahentów oraz poszerzenie spektrum działania w dotychczas nieznanych obszarach przemysłowych.  

Certyfikowani inżynierowie, działający na forum europejskich projektów, otrzymują dzięki podpisanej umowie dostęp do profesjonalnej platformy wsparcia technicznego Siemens, wchodząc na kolejny stopień rozwoju wsparcia naszych klientów oraz doskonalenia obsługi klienta końcowego. 

 

O Europa Systems  

 „The global leader for agile intralogistics solutions warehouse automation and production logistics”
Europa Systems to integrator, producent i dostawca rozwiązań w obszarach Automatyzacja Magazynu i Logistyka Produkcji. Firmę tworzy zespół ponad 300 inżynierów, techników i specjalistów opracowujących zwinne systemy intralogistyczne dla branży FMCG, handlu detalicznego, e-commerce, przemysłu ciężkiego i oponiarskiego, aby sprostać wyzwaniom, przed którymi stoją firmy na dzisiejszym i przyszłym rynku. Europa Systems od ponad 25 lat z sukcesem wdrożyła ponad 1000 projektów w 35 krajach, zapewniając dziś najnowocześniejszy serwis dostępny dla klienta 24/7. Będąc jednocześnie producentem i integratorem Europa Systems łączy pasję inżynierską, innowacyjne oprogramowanie i technologię mechaniczną, dostarczając rozwiązania pod klucz do automatyzacji łańcucha dostaw, które zapewniają doskonałość operacyjną w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucyjnych.

 

O SIEMENS 

Firma Siemens jest globalnym liderem technologicznym, który łączy świat cyfrowy z fizycznym tworząc rozwiązania dla dobra planety i jej mieszkańców. Jako aktywny partner polskiej gospodarki Siemens przyczynia się do jej modernizacji i zrównoważonej transformacji cyfrowej, zwiększając konkurencyjność, odporność i bezpieczeństwo kraju. 

Eksperci Siemens Polska posiadają specjalistyczną, kompleksową wiedzę w zakresie automatyki i cyfryzacji w przemyśle oraz infrastrukturze, oprogramowania dla przemysłu, dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej, efektywności energetycznej, zrównoważonego transportu i e-mobilności, ochrony zdrowia oraz finansowania inwestycji.

 

pixel