Zmiany w zarządzie spółek Europa Systems Sp. z o.o. i Europa Systems Rzeszów Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,  

Zarząd Europa Systems informuje, iż z dniem 01 sierpnia 2023 r. dojdzie do zmiany w składzie zarządu naszych spółek. Pan Marcin Tomkiewicz po blisko 5 latach współpracy przestanie pełnić funkcję prezesa zarządu Europa Systems i Europa Systems Rzeszów.  

Pracą zarządu obu spółek od dnia 1 sierpnia 2023 r. pokieruje Pan Michał Zborowski, który do tej pory aktywnie działał jako członek Rady Nadzorczej spółki Europa Systems, skutecznie wspierając rozwój firmy i aktywnie uczestnicząc w budowaniu strategii na lata 2024-2028. Jego szeroka wiedza, doświadczenie oraz predyspozycje przywódcze będą bez wątpienia atutem w realizacji naszych celów biznesowych.  

Spółka w ostatnim czasie przeszła dużą transformację czego skutkiem jest zmieniony model biznesowy z producenta na integratora, a poszerzenie kompetencji o automatykę, IT, robotykę oraz o e-commerce otworzyło drogę do realizacji projektów o dużej skali dla międzynarodowych organizacji. Jesteśmy przekonani, że nowe inwestycje, związane przede wszystkim z poprawą organizacji pracy jak i mapą produktową, pozwolą spółce skalować biznes na jeszcze wyższy poziom i wejść na kolejne rynki.  

Jako organizacja zorientowana na Klienta, zapewniamy, że nowy skład zarządu jest nie tylko kontynuacją dotychczasowych sukcesów, ale również wzmocnieniem naszej determinacji do dalszego rozwoju i zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług.  

Dziękujemy za Państwa zaufanie i jesteśmy pewni, że dzięki naszemu zaangażowaniu oraz współpracy z Państwem, osiągniemy jeszcze wyższe cele. Oferujemy Państwu naszą pełną gotowość do dalszej owocnej współpracy i służymy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z naszymi usługami.    

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd Europa Systems

pixel