EUROPA SYSTEMS ZAPRASZA NA KONGRES MODERN WAREHOUSE
Lubimy spotykać się z Wami osobiście.
Tak miało być również 17-18 listopada br. w Warszawie, ale 12. edycja Ogólnopolskiego Kongresu Logistyki i Magazynowania Modern Warehouse odbędzie się online. Zapewniamy jednak, że będzie tak samo ciekawie i inspirująco jak w wersji stacjonarnej.
Kongres, jak co roku, będzie obfitował w merytoryczne prelekcje i ciekawe case study, debaty z udziałem rynkowych ekspertów, scenę dostawców z przeglądem ofert partnerów Kongresu a także NOWOŚĆ – wirtualne stoiska targowe.
W tym roku w programie m.in.:
17.11.2020
Ecomm game cha(i)nger – co możesz zrobić, kiedy sprzedaż internetowa zmienia logistykę magazynową „jednym kliknięciem”?
Moderowana dyskusja: Sprawna obsługa logistyki ecomm – oczekiwania vs. możliwości
Warehouse go green – jakie dostępne na rynku rozwiązania możesz wybrać, by ekologiczne równało się ekonomiczne?
Moderowana dyskusja: Zielone projekty magazynowe – koszty vs. zyski
DC automation – co możesz osiągnąć, jeśli automatyzacja procesów magazynowych wkracza na wyższy poziom?
18.11.2020
Warehouse automation – jak współpracować z dostawcami rozwiązań automatycznych by rezultaty odpowiadały oczekiwaniom?
Moderowana dyskusja: Automatyczne systemy składowania – jak długo trzeba dziś czekać na realizację projektu i dlaczego?
Moderowana dyskusja: Robotyzacja magazynu – nowe spojrzenie na AGV i roboty w czasach pandemii
Warehouse IT-elligence – jakie cele powinny realizować magazynowe systemy informatyczne, a czego więcej możesz od nich wymagać?
Warehouse security & safety – czego obawiasz się zarządzając magazynem i jak sprawić, by ten strach miał tylko wielkie oczy?
Panel Robotyzacja magazynu – nowe spojrzenie na AGV i roboty w czasach pandemii – Europa Systems
Celem panelu jest odpowiedź na pytania: Jakie możliwości dają inteligentne technologie automatyzacji w magazynie? O czym należy pamiętać rozważając inwestycję w roboty? Jak bardzo jesteśmy w tym obszarze zaawansowani i co jeszcze wymaga poprawy?
1. Technologie i zastosowanie – jak dobrać właściwą technologię, elastyczność zastosowań, bezpieczeństwo z uwzględnieniem podziału na: Roboty vs Coboty oraz AGV vs AMR.
2. Wyzwania a korzyści – COVID nowa rzeczywistość czy tymczasowy trend? – z jakimi wyzwaniami dziś zgłaszają się szefowie magazynów. Kiedy i dla kogo opłaca się robotyzacja i w jakim celu.
3. Budżet i finansowanie – Ulga na robotyzację – jakie rozwiązania się w nią wpisują w ramach oferowanego portfolio, definiowanie budżetu – na co zwrócić uwagę, jakie są pułapki.
Modern Warehouse 2020 – spotykamy się online! Skorzystaj z:
Na wirtualnej scenie wystąpią dla Was m.in:
Jakub Nowosad – dyrektor Centrum Dystrybucji, DGS Poland
Marek Żbikiewicz – Dyrektor Działu Technicznego CD Wola Krzysztoporska Kaufland Markety Polska
Jacek Przerwa – Dyrektor ds. technicznych Logistyka Centrala Rossmann SDP
Sebastian Kaczmarski – Central fulfilment operations manager PL IKEA Group Sebastian Bień – architekt rozwiązań logistycznych, lider zespołu SAP EWM Westernacher
Anna Wiśniewska – managing director, Element Logic Poland
Dariusz Maj – dyrektor Centrum Dystrybucyjnego, Marketing Investment Group
Łukasz Musialski – Starszy doradca logistyczny Chaingers Roland Krybus – Principal i project engineer, Międzynarodowa Grupa Doradczo-Inżynierska Miebach Consulting
Tomasz Boruta – Sales and project manager, Eastern Europe, GEBHARDT Polska
Artur Olejniczak- Właściciel Art Of Communication
Zbigniew Smyczyński – Senior leasing manager, P3
Ewa Piasecka – project manager, nauczyciel Prawa Przyciągania, HAIN
Ilona Miziewicz-Groszczyk – dyrektor rozwoju biznesu i marketingu, Europa Systems
EUROPA SYSTEMS – POLSKA FIRMA – ŚWIATOWE AMBICJE – WYWIAD Z PREZESEM ZARZĄDU EUROPA SYSTEMS
„W branży intralogistycznej nieustannie trzeba rozwijać rozwiązania, które wnoszą dużą wartość dodaną klientom. Oczekiwania rosną z roku na rok wraz...